Volné společnosti ihned k prodeji

Společnosti s.r.o.
s.r.o. - plátce DPH, se sídlem v Praze na dotaz s.r.o. - plátce DPH na dotaz Udeveli system s.r.o. 12 900 Kč Mimaropa way s.r.o. 12 900 Kč Winnipegosis s.r.o. 12 900 Kč
Akciové společnosti
UROBOS COMPANY a.s. 49 900 Kč
Evropská společnost

Inkazimulo SE 59 000 Kč

Prodej ready-made akciových společností

Potřebujete začít rychle podnikat, potřebujete převést svou činnost na novou akciovou společnost a nechcete nebo nemůžete čekat? Nebo jen chcete založit akciovou společnost snadno a rychle? Máte problémy se složením základního kapitálu společnosti na zablokovaný bankovní účet?


Tak v tom případě je nejlepším řešením zakoupení již existující ready-made akciové společnosti. Ready-made akciové společnosti jsou společnosti, které jsme založili jako své dceřinné společnosti a jsou určeny od svého počátku pro prodej koncovému uživateli společnosti. Jsou také často označovány jako "ready-made akciová společnost".
Takové akciové společnosti mají přiděleny IČO, nikdy nepodnikaly ani nevyvíjely žádnou hospodářskou činnost. READY-MADE společnost nemá v žádném případě žádné závazky ani dluhy, za což na 100 % ručíme.

Můžete se také spolehnout na to, že naše READY-MADE společnosti jsou založeny profesionálním způsobem a také že veškeré naše služby a kompletní servis bude proveden velice profesionálním způsobem a zkušenými profesionály, kteří zakládají a prodávají společnosti už léta. Také se můžete spolehnout, že v průběhu zakládání byly splněny všechny zákonné povinnosti pro založení společnosti včetně zaslání všech listin do sbírky listin příslušného soudu. Společnosti mají také řádně zřízenu datovou schránku.


Ready-made akciovou společnost od nás můžete koupit s kompletním servisem prakticky okamžitě a po převodu můžete začít ihned podnikat. My Vám sjednáme převod akciové společnosti včetně služeb notáře v krátkém termínu (i do 1-2 hodin od zaslání podkladů) a Vy můžete začít ihned podnikat.

Pro objednání ready-made akciové společnosti si u nás stačí vybrat z našeho seznamu a společnost si rezervovat nebo objednat.

Aktuální nabídka společností
Název firmyZaloženaSídlo firmy Plátce DPHCenaStav 
UROBOS COMPANY a.s.06592155 11/2017Římská 526/20, Vinohrady, 120 00 Praha 2 ne49 900 Kč volná Detail

<< zpět

Praha mob.: +420 603 504 850 e-mail: prodej@spolecnosti.com