Volné společnosti ihned k prodeji

Společnosti s.r.o.
Nepotezna s.r.o. 12 900 Kč Mezatrako work s.r.o. 12 900 Kč Lehskoty s.r.o. 12 900 Kč Kocerupro s.r.o. 12 900 Kč Koztopro work s.r.o. 12 900 Kč
Akciové společnosti
Stupolis a.s. 49 900 Kč
Evropská společnost

ATOK sell SE 59 000 Kč

Prodej ready-made evropských společností

Evropská společnost (SE) je právní formou, se kterou můžete podnikat v rámci ČR i celé Evropské unie. Evropská společnost se stala v ČR velice oblíbenou právní formou a zakládá se jich v České republice nejvíce v rámci EU. 

Významnou výhodou je to, že od nás si může koupit ready - made evropskou společnost každý, tedy i ten, kdo ji sám nemůže založit.

Nespornou výhodou evropské společnosti je, že tato právní forma umožňuje obsadit představenstvo i dozorčí radu společnosti jen jedním členem a to i v případě, že má evropská společnost více akcionářů. To ji činí zajímavou pro ty z Vás, kteří nechcete být zapsáni jako vlastníci společnosti v obchodním rejstříku a zároveň chcete podnikat s co nejmenším okruhem zainteresovaných osob.

Je tedy ideálním řešením pro případy, kdy potřebujete skrýt vlastnictví společnosti prostřednictvím akcií a zároveň mít vysoký prestižní status evropské společnosti nebo uvítáte možnost například změnit sídlo společnosti podle potřeby do jiného státu EU.

Evropské společnosti zakládáme s plně splaceným základním kapitálem ve výši 120 000,- EUR, což je aktuálně cca 3 300 000,- Kč.

Evropskou společnost Vám nabízíme za cenu 59000,- bez DPH a to včetně nákladů na převod společnosti ( možnost přejmenování společnosti - změna obchodní firmy společnosti, změna sídla společnosti v rámci ČR, nové předměty podnikání do stanov společnosti, registrace společnosti na finančním úřadě a všechny další nezbytné změny ve stanovách společnosti, tak abyste mohli ihned fungovat, kolek na zápis změn do obchodního rejstříku ).

Evropskou společnost si od nás můžete snadno objednat výběrem společnosti v našem seznamu nebo si v této věci s námi sjednejte osobní schůzku, kde můžeme všechny podrobnosti pro nákup ready-made evropské společnosti probrat.

Chcete-li tedy založit novou společnost, zavolejte na tel: + 420 603 504 850.

E-mail: mchamr@spolecnosti.com 

 

Aktuální nabídka společností
Název firmyZaloženaSídlo firmy Plátce DPHCenaStav 
ATOK sell SE 10/2021Praha ne59 000 Kč volná Detail

<< zpět

Praha mob.: +420 603 504 850 e-mail: prodej@spolecnosti.com