Volné společnosti ihned k prodeji

O společnosti CHAMR & PARTNERS s.r.o.

Rok 2001.

Založení firmy zaměřené na prodej firem, akvizice a prodej ready made společností.

Rok 2002.

Rozšíření činnosti společnosti i na zakládání obchodních společností a to jak v České republice, tak i v zahraničí, především na Slovensku, v Polsku, dalších evropských zemích a v USA. Rozšiřování činnosti souvisí s naší snahou nabídnout našim klientům komplexní služby od začátku až po ukončení podnikání.

Rok 2004.

Vzhledem k tomu, že naše služby poskytujeme po celé ČR, nastala v roce 2004 potřeba otevřít pro klienty  kancelář v Praze. Sídlo naší společnosti se nachází na pražských Vinohradech.

V současné době máme 3 kanceláře (Praha, Brno, Ostrava) a spolupracujeme s řadou notářů po celé ČR. Jsme tak schopni nabídnout kvalitní služby v oblasti založení Vaší nové obchodní společnosti po celé České republice. Nabízíme již založené obchodní společnosti, pro které se vžilo označení ready-made. Patříme po léta k předním prodejcům ready-made společností a můžeme Vám tedy garantovat jejich perfektní stav, registraci na všech úřadech a rychlý zápis změn v obchodním rejstříku.

Působíme na Slovensku a v Polsku. Zde Vám můžeme nabídnout jak založení nové společnosti, tak i společnosti ready-made.

Jsme schopni nabídnout konzultační služby související se založením společnosti nebo pobočky v zahraničí - především na Slovensku a v Polsku, ale i v dalších zemích především Evropské unie.
Pro zakázky, které nejsme schopni poskytnout sami nebo nejsme schopni zvládnout našimi silami, najímáme spolupracovníky, konzultanty, účetní, daňové poradce, notáře, znalce, tlumočníky a další odborníky. Toto nám pomáhá nabídnout a realizovat kvalitní služby.

V roce 2004 jsme začali diverzifikovat činnost naší společnosti do dceřiných společností s cílem vytvořit koncern společností, které budou v rámci jedné skupiny schopné nabídnout kvalitní služby za výhodných cenových podmínek, podle předmětu a místa plnění, které potřebujete.

Založení společnosti CHAMR & PARTNERS s.r.o., do které jsme nakonec převedli většinu naší obchodní činnosti. Tato společnost je zapsána u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 103449.

Rok 2005.

Založení společnosti na Slovensku CHAMR & PARTNERS s.r.o. se sídlem v Bratislavě.

Jsme schopni s klienty komunikovat česky, slovensky, polsky a anglicky. Naše společnost je plátcem DPH, a díky tomu jsme Vám schopni nabídnout příznivé cenové podmínky.

1.9. 2005.

Přecházíme na globálně použitelnou značku a obchodní firmu CHAMR & PARTNERS s.r.o., která je pro naše klienty snadnější pro orientaci.

Rostoucí potřeby našich klientů a potřeba po rozšíření společnosti nás vedla k založení nové servisní společnosti - CHAMR Enterprise SE, která nám umožňuje nabídnout klientům ready-made evropské akciové společnosti.

Chcete-li tedy založit novou společnost, zavolejte na tel: + 420 603 504 850.

E-mail: mchamr@spolecnosti.com


<< zpět

Praha mob.: +420 603 504 850 e-mail: prodej@spolecnosti.com