Volné společnosti ihned k prodeji

Společnosti s.r.o.
Landrasse company s.r.o. 19 900 Kč Banglering Corporation s.r.o. 19 900 Kč Samosir nature s.r.o. 19 900 Kč Kalymnos company s.r.o. 19 900 Kč TOLOKIWA s.r.o. 12 900 Kč
Akciové společnosti
Tikopia group a.s. 49 900 Kč Telendos trade a.s. 49 900 Kč
Evropská společnost

Viker Trading SE 59 000 Kč Erganne Enterprise SE 59 000 Kč

O společnosti CHAMR & PARTNERS s.r.o.

Společnosti a firmy jsme začali prodávat v roce 2001.

Během roku 2002 jsme začali rozšiřovat činnost společnosti i na zakládání obchodních společností a to jak v České republice, tak i zahraničí, především na Slovensku, v Polsku a dalších evropských zemích a USA. Rozšiřování činnosti souvisí s naší snahou nabídnout našim klientům komplexní služby od začátku až po ukončení podnikání. Vzhledem k tomu, že naše služby poskytujeme po celé ČR, nastala v roce 2004 nezbytná potřeba otevřít vlastní kancelář v Praze. Naše kancelář se nachází na pražských Vinohradech.

V současné době má společnost 3 kanceláře (Praha, Brno, Ostrava) a spolupracujeme s řadou notářů po celé ČR, a tak jsme schopni nabídnout kvalitní služby v oblasti založení Vaší nové obchodní společnosti po celé České republice. Také jsme schopni nabídnout již založené obchodní společnosti, pro které se vžilo označení ready-made. Patříme po léta k předním prodejcům ready-made společností a můžeme Vám tedy garantovat jejich perfektní stav, registraci na všech úřadech a rychlý zápis změn v obchodním rejstříku.

Dále také působíme na Slovensku a v Polsku. Zde Vám můžeme nabídnout jak založení nové společnosti, tak i společnosti ready-made.

Dále jsme schopni nabídnout konzultační služby související se založením společnosti nebo pobočky v zahraničí - především na Slovensku a v Polsku, ale i v dalších zemích především Evropské unie.
Pro zakázky, které nejsme schopni poskytnout sami nebo nejsme schopni zvládnout našimi silami, najímáme spolupracovníky, konzultanty, účetní, daňové poradce, notáře, znalce, tlumočníky a další odborníky. Toto nám pomáhá nabídnout a realizovat kvalitní služby.

V roce 2004 jsme začali diverzifikovat činnost naší společnosti do dceřiných společností s cílem vytvořit koncern společností, které budou v rámci jedné skupiny schopné nabídnout kvalitní služby za výhodných cenových podmínek, podle předmětu a místa plnění, které potřebujete. Proto jsme založili společnost CHAMR & PARTNERS s.r.o., do které jsme nakonec převedli většinu naší obchodní činnosti. Tato společnost je zapsána u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 103449.

V roce 2005 jsme po delší spolupráci s našim slovenským zástupcem založili na Slovensku společnost CHAMR & PARTNERS s.r.o. se sídlem v Bratislavě.

Jsme schopni s klienty komunikovat česky, slovensky, polsky a anglicky.

Naše společnost je plátcem DPH, a díky tomu jsme Vám schopni nabídnout příznivé cenové podmínky.

Od 1.9. 2005 přecházíme na globálně použitelnou značku a obchodní firmu - CHAMR & PARTNERS s.r.o., která je pro naše klienty snadnější pro orientaci.

Rostoucí potřeby našich klientů a potřeba po rozšíření společnosti nás vedla k založení nové servisní společnosti - CHAMR Enterprise SE, která nám umožňuje nabídnout klientům ready-made evropské akciové společnosti.

Chcete-li tedy založit novou společnost, zavolejte na tel: + 420 603 504 850.

E-mail: mchamr@spolecnosti.com


<< zpět

Praha mob.: +420 603 504 850 e-mail: prodej@spolecnosti.com