Volné společnosti ihned k prodeji

Společnosti s.r.o.
TANENLO INVEST s.r.o. 14 900 Kč SHIMAKAWA s.r.o. 14 900 Kč SCIMITAR s.r.o. 14 900 Kč RICKICK s.r.o. 14 900 Kč BULLYBOY s.r.o. 14 900 Kč
Akciové společnosti
Monte Popena a.s. 49 900 Kč Campolongo a.s. 49 900 Kč
Evropská společnost

RIMEGALO SE 71 400 Kč ATOK sell SE 71 400 Kč

O společnosti CHAMR & PARTNERS s.r.o.

Rok 2001.

Založení firmy zaměřené na prodej firem, akvizice a prodej ready made společností.

Rok 2002.

Rozšíření činnosti společnosti i na zakládání obchodních společností a to jak v České republice, tak i v zahraničí, především na Slovensku, v Polsku, dalších evropských zemích a v USA. Rozšiřování činnosti souvisí s naší snahou nabídnout našim klientům komplexní služby od začátku až po ukončení podnikání.

Rok 2004.

Vzhledem k tomu, že naše služby poskytujeme po celé ČR, nastala v roce 2004 potřeba otevřít pro klienty  kancelář v Praze. Sídlo naší společnosti se nachází na pražských Vinohradech.

V současné době máme 3 kanceláře (Praha, Brno, Ostrava) a spolupracujeme s řadou notářů po celé ČR. Jsme tak schopni nabídnout kvalitní služby v oblasti založení Vaší nové obchodní společnosti po celé České republice. Nabízíme již založené obchodní společnosti, pro které se vžilo označení ready-made. Patříme po léta k předním prodejcům ready-made společností a můžeme Vám tedy garantovat jejich perfektní stav, registraci na všech úřadech a rychlý zápis změn v obchodním rejstříku.

Působíme na Slovensku a v Polsku. Zde Vám můžeme nabídnout jak založení nové společnosti, tak i společnosti ready-made.

Jsme schopni nabídnout konzultační služby související se založením společnosti nebo pobočky v zahraničí - především na Slovensku a v Polsku, ale i v dalších zemích především Evropské unie.
Pro zakázky, které nejsme schopni poskytnout sami nebo nejsme schopni zvládnout našimi silami, najímáme spolupracovníky, konzultanty, účetní, daňové poradce, notáře, znalce, tlumočníky a další odborníky. Toto nám pomáhá nabídnout a realizovat kvalitní služby.

V roce 2004 jsme začali diverzifikovat činnost naší společnosti do dceřiných společností s cílem vytvořit koncern společností, které budou v rámci jedné skupiny schopné nabídnout kvalitní služby za výhodných cenových podmínek, podle předmětu a místa plnění, které potřebujete.

Založení společnosti CHAMR & PARTNERS s.r.o., do které jsme nakonec převedli většinu naší obchodní činnosti. Tato společnost je zapsána u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 103449.

Rok 2005.

Založení společnosti na Slovensku CHAMR & PARTNERS s.r.o. se sídlem v Bratislavě.

Jsme schopni s klienty komunikovat česky, slovensky, polsky a anglicky. Naše společnost je plátcem DPH, a díky tomu jsme Vám schopni nabídnout příznivé cenové podmínky.

1.9. 2005.

Přecházíme na globálně použitelnou značku a obchodní firmu CHAMR & PARTNERS s.r.o., která je pro naše klienty snadnější pro orientaci.

Rostoucí potřeby našich klientů a potřeba po rozšíření společnosti nás vedla k založení nové servisní společnosti - CHAMR Enterprise SE, která nám umožňuje nabídnout klientům ready-made evropské akciové společnosti.

Chcete-li tedy založit novou společnost, zavolejte na tel: + 420 603 504 850.

E-mail: mchamr@spolecnosti.com


<< zpět

Praha mob.: +420 603 504 850 e-mail: prodej@spolecnosti.com