Volné společnosti ihned k prodeji

Společnosti s.r.o.
TANENLO INVEST s.r.o. 14 900 Kč SHIMAKAWA s.r.o. 14 900 Kč SCIMITAR s.r.o. 14 900 Kč RICKICK s.r.o. 14 900 Kč BULLYBOY s.r.o. 14 900 Kč
Akciové společnosti
Monte Popena a.s. 49 900 Kč Campolongo a.s. 49 900 Kč
Evropská společnost

RIMEGALO SE 71 400 Kč ATOK sell SE 71 400 Kč

Proč si vybrat společnost CHAMR & PARTNERS s.r.o. k nákupu ready - made společnosti ?

Naše společnost patří na trhu mezi jednu z nejstarších společností. Toto nám přináší četné zkušenosti a know-how v našem oboru. Dá se téměř říct, že jsme již zakládali společnost pro téměř jakoukoliv činnost. S nadsázkou snad konstatuji, že snad jen jadernou elektrárnu jsme nezakládali.

Snažíme se svou práci dělat dobře a v zájmu našich zákazníků a klientů. Snažíme se naslouchat jejich potřebám, snažíme se rozumět jejich problémům a ty řešit k jejich spokojenosti.

Důležitým faktorem naší práce je rychlost. Rychlost s jakou můžete pořídit svou novou společnost a rychlost s jakou jsme schopni realizovat převod ready-made společnosti na Vás. Stejně důležitá je rychlost s níž se snažíme vyřídit všechny ostatní náležitosti - jako je vyřízení živnostenských listů, koncesních listin a v neposlední řadě je pro nás důležitý rychlý a bezproblémový zápis změn do obchodního rejstříku. Stejně tak, jak je to důležité pro Vás a Vaši činnost.

Ready-made společnosti zakládáme již léta a snad ještě dlouho budeme. Máme skladem též vždy dostatek společností, abychom pro Vás byli solidním partnerem při jejich nákupu. Pokud budete kdykoliv v budoucnu potřebovat novou společnost, můžete se spolehnout, že my ji pro Vás budeme mít připravenu. Ať už se budete potřebovat rychle účastnit nějaké aukce, rychle koupit nějakou novou nemovitost nebo prostě jen začít rychle, snadno a bez překážek a zbytečných komplikací podnikat.

V neposlední řadě je pro Vás důležitý pocit bezpečí při nákupu ready-made společnosti. U nás v CHAMR & PARTNERS sledujeme bedlivě změny všech zákonů, které se naší činnosti týkají. Patří mezi ně především živnostenský zákon, obchodní zákoník a daňové zákony. Všechny se k potěše nás - podnikatelů - mění častěji, než by bylo zdrávo. A orientovat se v tomto zmatku není vůbec snadné. Proto i naše společnosti a činnost těmto měnícím se podmínkám neustále přizpůsobujeme.

Zařaďte se tedy i Vy mezi naše zákazníky, kterým budeme pomáhat při startu jejich nového podnikání či při jeho rozšiřování. Budeme dělat vše pro to, abyste se cítili z našimi službami spokojeni.

Chcete-li tedy založit novou společnost, zavolejte na tel: +420 603 504 850. 

E-mail: mchamr@spolecnosti.com 

 << zpět

Praha mob.: +420 603 504 850 e-mail: prodej@spolecnosti.com