Volné společnosti ihned k prodeji

Společnosti s.r.o.
Rozukates s.r.o. 14 900 Kč Lemyzaro trans s.r.o. 14 900 Kč Lestopomac s.r.o 14 900 Kč May shippment s.r.o. - autodoprava s koncesí nad 3,5 t a do 3,5t dohodou Korochl s.r.o. - autodoprava s koncesemi a odpovědným zástupcem dohodou
Akciové společnosti
HORENAMY a.s. 60 400 Kč PRUSADO a.s. 60 400 Kč
Evropská společnost

ATOK sell SE 59 000 Kč

Záruka jistoty CHAMR & PARTNERS

Proč se nemusíte nákupu ready-made společnosti bát ?

U všech našich ready-made společností, které Vám nabízíme máte naprostou jistotu, že se jedná o nové společnosti, které zatím nepodnikaly a nevyvíjely ani žádnou jinou ekonomickou či hospodářskou činnost.

Každému klientovi též ručíme ve smlouvě o převodu obchodního podílu nebo ve smlouvě o převodu cenných papírů za to, že účetnictví společnosti je kompletní a úplné. Tyto smlouvy též vždy obsahují zaruku naší společnosti za jakékoliv případné závazky společnosti, které případně vznikly před převodem společnosti na klienta. Nákupu ready-made společnosti se tedy nemusíte vůbec obávat.

Samozřejmostí je také vypracování rozvahy a výkazu zisků a ztrát ke dni převodu společnosti na Vás. Vaše účetní tak může začít v klidu účtovat a Vy máte jasný doklad o stavu kupované společnosti.

Chcete-li tedy založit novou společnost, zavolejte na tel: + 420 603 504 850. 

E-mail: mchamr@spolecnosti.com  


<< zpět

Praha mob.: +420 603 504 850 e-mail: prodej@spolecnosti.com