Volné společnosti ihned k prodeji

Potřebujete založit nové s.r.o. snadno a rychle?

Novou společnost s.r.o. Vám založíme za 4900,- Kč + správní a notářské poplatky !!!

Chcete začít podnikat prostřednictvím nové společnosti ? Nejoblíbenější formou právnické osoby v ČR je společnost s ručením omezeným ( s.r.o. ). K založení společnosti s ručením omezeným potřebujete základní kapitál - min. 1,- Kč. Doporučujeme však zakládat společnosti s ručením omezeným ze základním kapitálem minimálně 30000,- Kč s ohledem na povinnost činit tzv. insolvenční test. Společnost s ručením omezeným může založit i 1 zakladatel a statutárním orgánem je jednatel. Výhodou této společnosti je, že společníci společnosti s ručením omezeným neručí za závazky společnosti, pokud je základní kapitál společnosti plně splacen.

Společnost s ručením omezeným ( s.r.o. ) je pro společníky poměrně bezpečnou formou podnikání, kdy nenesou riziko plnění závazků při nezdaru podnikání.

Novou společnost s ručením omezeným jsme pro Vás schopni zajistit včetně zápisu do obchodního rejstříku již během 1-3 dnů!

Zajímavým novým institutem je možnost vydat u společnosti s ručením omezeným tzv. kmenový list. Kmenový list je cenným papírem na řad ( obdoba akcie ), společnost tedy musí vést seznam společníků s kmenovým listem. Takový obchodní podíl lze snadno převést převodem kmenového listu na nového vlastníka. Jedná se tedy o velice flexibilní možnost vlastnictví společnosti s ručením omezeným. Jistě oceníte ušetřený čas i peníze při založení společnosti naším prostřednictvím.

Výhody našich služeb :

  • zajistíme veškeré formality včetně vyřízení živností
  • zařídíme bezproblémový a rychlý zápis do obchodního rejstříku
  • ušetříme Vám mnoho času, vyvarujete se zbytečných chyb a omylů, čímž šetříte i své peníze
  • nemusíte běhat po úřadech a jednat s mnohdy nevlídnými úředníky

Pomůžeme Vám s vyřízením koncesí na živnostenských úřadech a na finančních úřadech s přihlašováním Vašich nových daňových povinností.

Chcete-li tedy založit novou společnost, zavolejte na tel: +420 603 504 850.

E-mail: prodej@spolecnosti.com << zpět

Praha mob.: +420 603 504 850 e-mail: prodej@spolecnosti.com