Volné společnosti ihned k prodeji

Společnosti s.r.o.
s.r.o. - plátce DPH, se sídlem v Praze na dotaz s.r.o. - plátce DPH na dotaz Landrasse company s.r.o. 19 900 Kč Banglering Corporation s.r.o. 19 900 Kč DUROCCOL s.r.o. 19 900 Kč
Akciové společnosti
UROBOS COMPANY a.s. 49 900 Kč SADIRA COMPANY a.s. 49 900 Kč
Evropská společnost

MUFASSA GROUP SE 59 000 Kč Erganne Enterprise SE 59 000 Kč

Potřebujete založit nové s.r.o. snadno a rychle ?

Novou společnost s.r.o. Vám založíme za 4900,- Kč + správní a notářské poplatky !!!

Chcete začít podnikat prostřednictvím nové společnosti ? Nejoblíbenější formou právnické osoby v ČR je společnost s ručením omezeným ( s.r.o. ). K založení společnosti s ručením omezeným potřebujete základní kapitál - min. 1,- Kč. Doporučujeme však zakládat společnosti s ručením omezeným ze základním kapitálem minimálně 30000,- Kč s ohledem na povinnost činit tzv. insolvenční test. Společnost s ručením omezeným může založit i 1 zakladatel a statutárním orgánem je jednatel. Výhodou této společnosti je, že společníci společnosti s ručením omezeným neručí za závazky společnosti, pokud je základní kapitál společnosti plně splacen.

Společnost s ručením omezeným ( s.r.o. ) je pro společníky poměrně bezpečnou formou podnikání, kdy nenesou riziko plnění závazků při nezdaru podnikání.


Novou společnost s ručením omezeným jsme pro Vás schopni zajistit včetně zápisu do obchodního rejstříku již během 1-3 dnů!


Poměrně zajímavým novým institutem je možnost vydat u společnosti s ručením omezeným tzv. kmenový list. Kmenový list je cenným papírem na řad ( obdoba akcie ), a společnost musí vést seznam společníků s kmenovým listem. Takový obchodní podíl je vždy a snadno převoditelný jen převodem kmenového listu na nového vlastníka. Jedná se tedy o velice flexibilní možnost vlastnictví společnosti s ručením omezeným.


Jistě oceníte ušetřený čas i peníze při založení společnosti naším prostřednictvím.

Výhody našich služeb :

  • zajistíme veškeré formality včetně vyřízení živností
  • zařídíme bezproblémový a rychlý zápis do obchodního rejstříku
  • ušetříme Vám mnoho času, vyvarujete se zbytečných chyb a omylů, čímž šetříte i své peníze
  • a konečně - nemusíte běhat po úřadech a jednat s mnohdy nevlídnými úředníky

Pomůžeme Vám také s vyřízením koncesí na živnostenských úřadech a na finančních úřadech s přihlašováním Vašich nových daňových povinností.

Chcete-li tedy založit novou společnost, nevájte ná kontaktovat na tel: 603 504 850.


<< zpět

Praha mob.: +420 603 504 850 e-mail: prodej@spolecnosti.com