Anonymní společnosti - konec akcií na majitele v ČR?

7. května 2013 schválila Poslanecká sněmovna ČR zákon, který povede k imobilizaci akcií na majitele (akcií na doručitele) a všichni jejich držitelé se budou muset zaregistrovat u Centrálního depozitáře nebo uložit takové akcie u banky. Všichni, kteří tak neučiní, budou muset změnit status svých akcií na akcie na jméno.

 

Společnost CHAMR & PARTNERS s.r.o. Vám může pomoci s převodem Vašich akcií na majitele do zahraničí a to buď na společnosti, které mají nadále akcie na majitele a nebo na společnosti v zemích, kde není obcohdní rejstřík veřejný. V rámci těchto našich služeb provedeme i nezbytnou úpravu stanov Vaší akciové společnosti, zajistíme Vám otevření účtu u Centrálního depozitáře a zaregistrujeme Vám akcie tak, aby ani nadále nikdo nevěděl, že jste jejich vlastníkem.

Takové řešení Vám zajistí i nadále dostatek anonymity i potřebnou snadnou převoditelnost Vašich akcií mimo evidenci Centrálního depozitáře.

Co je potřeba, pokud chcete tyto změny zajistit?

 

Je potřeba se s námi co nejdříve sejít, analyzovat současný stav Vaší akciové společnosti, upravit stanovy společnosti potřebným způsobem a Vaše stávající akcie co nejrychleji převést na novou strukturu společností v zahraničí. Poté Vaši akciovou společnost případně zaregistrujeme u Centrálního depozitáře s již novou anonymní strukturou.

Vzhledem k tomu, že úprava vlastnické struktury a založení potřebných společností chvíli trvá. Reagujte tedy co nejdříve.

Neváhejte nás tedy ihned kontaktovat na tel: 733 313 414 nebo 603 235 810 nebo 737 11 31 32, emailem: info@spolecnosti.com.

 


<< zpět

Praha mob.: +420 603 504 850 e-mail: prodej@spolecnosti.com