Nabídka slovenských společností k prodeji

Pro Vaše podnikání na Slovensku Vám nabízíme ready-made společnosti, které jsme založili výhradně pro jejich prodej koncovému klientovi a pro jeho bezproblémový a rychlý start podnikání. Naše společnosti na Slovensku nemají žádné závazky, dosud nezačaly vykovávat ekonomickou činnost, mají plně splacen základní kapitál ve výši 5000 EUR. Pro třístranné obchody máme k dispozici též společnosti, které jsou na Slovensku registrovány k DPH nebo jsou plátci DPH.

Slovenskou ready-made společnost jsme schopni převést na Vás nebo Vaši společnost ihned a to v naší kanceláři nebo u Vás. Zajistíme také rychlý zápis těchto změn do obchodního rejstříku SR.

 

Aktuálně nabízíme tyto společnosti k prodeji:

 

  • společnost s ručením omezeným - společnost registrovaná k DPH podle § 7 - 1 jednatel a společník, společnost založená v r.2016, základní kapitál ve výši 5000 EUR splacen v plné výši, společnost nemá žádné závazky - 100% záruka bezdlužnosti, 8 živností, společnost zatím nepodnikala, registrována k DPH. Cena společnosti od 2500,- EUR.


  •  společnost s ručením omezeným - společnost je plátcem DPH podle § 4 - 1 jednatel a společník, základní kapitál splacen v plné výši, společnost nemá žádné závazky, 8 živností, plátce k DPH. Cena společnosti od 3500,- EUR.

 

  • společnost s ručením omezeným - 1 jednatel a společník, společnost založená v r.2016, základní kapitál ve výši 5000 EUR splacen v plné výši, společnost nemá žádné závazky - 100% záruka bezdlužnosti, 8 živností, společnost zatím nepodnikala, neplátce DPH. Cena společnosti 600,- EUR.

 

Ceny ready-made společností neobsahují kompletní změny ve společnosti. Tyto náklady Vám nakalkulujeme podle Vašich individuálních potřeb ( změna názvu společnosti, změna jednatele, změna předmětu podnikání a další nezbytné změny ).

 

Dále jsme schopni zajistit založení nové společnosti přímo pro Vás nebo otevření organizační složky Vaší společnosti na Slovensku.

  

Máte-li zájem o společnost na Slovensku, neváhejte nás ihned kontaktovat na tel: 603 504 850 nebo emailem: prodej@spolecnosti.com 

 

Česká republika má se Slovenskou republikou uzavřenu smlouvu o zamezení dvojího zdanění, která je v platnosti od 14.7.2003.

Slovensko má dále uzavřenou smlouvu o zamezení dvojího zdanění s těmito zeměmi : Austrálie, Belgie, Bělorusko, Brazílie, Bulharsko, Kypr, Čína, Dánsko, Finsko, Holandsko, Francie, Chorvatsko, Itálie, Indie, Indonésie, Irsko, Island, Izrael, Jihoafrická republika - JAR , Japonsko, Kanada, Korejská republika ( Jižní Korea ), Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Ruská federace, Spojené státy americké - USA, Spolsková republika Německo - SRN, Srí Lanka, Norsko, Švýcarsko, Švédsko, Španělsko, Slovinsko, Bosna a Hercegovina, Makedonie, Řecko, Nigérie, Velká Británie, Mongolsko, Tunisko, Turecko, Turkmenistán, Ukrajina, Uzbekystán, Srbsko a Černá Hora, Lucembursko.


<< zpět

Praha mob.: +420 603 504 850 e-mail: prodej@spolecnosti.com